Tournament Pairings

PLAYER
CHIP CRAWFORD
CURTIS PATTERSON SATURDAY 8:30
RICHARD WILLIS SUNDAY 9:50
DEMETRIUS FIGGINS  
   
GLEN RUTENBAR  
KENNY MAY SATURDAY 8:40
DON PEASE SUNDAY 10:00
CHARLIE FAGEN  
   
MATT MICHELSON  
HERB DIXON SATURDAY 8:50
DENNIS MOSELY SUNDAY 10:10
GLEN HARRISON  
   
GINO REED  
MARK DICKSON SATURDAY 9:00
BUZZ STELZER SUNDAY 10:20
NICK GASHYNA  
   
   
   
   
   
PLAYER
MARK WESTBERRY  
JIM PLYER SATURDAY 9:50
BOBBY MASON SUNDAY 8:30
STEVE PRUITT  
   
PAUL CUMMINGS  
ALBERT GARZA SATURDAY 10:00
JORDAN WEST SUNDAY 8:40
MARK YANG  
   
ERIC BELVIN  
JEFF JACKSON SATURDAY 10:10
STEVEN WRIGHT II SUNDAY 8:50
RICK HARRISON  
   
WILLIAM PUTNAM  
MATHEW HOSACK SATURDAY 10:20
WILLIAM TRIMBLE SUNDAY 9:00
VALSE JOHNSON  
   
   
   
   
   
PLAYER
JEFF DICKS  
MARK GINN SATURDAY 11:10
ROBBIE LANG SUNDAY 11:50
DAMON ROWE  
   
GARY ENGLAND  
RICHARD RADOCHA SATURDAY 11:20
BRAD MASHBURN SUNDAY 12:00
JAMIE MURPHY  
   
RAY ENGLE  
JERRY ONEIL SATURDAY 11:30
STEVE MCMILLAN SUNDAY 12:10
MANUEL CASTANON  
   
CORY MEADE  
T.J. WRIGHT SATURDAY 11:40
WALTER HIMELSBAUGH SUNDAY 12:20
DOUG JONES  
   
   
   
   
   
PLAYER
   
PETE ALMAZON  
JOSH WARING SATURDAY 12:30
SCOOTER WILLIAMS SUNDAY 11:20
J.J. PAULY  
   
SCOTT PINEY  
MARK AYCOCK SATURDAY 12:40
GREG SELVEDGE SUNDAY 11:30
MATHEW CROMARTIE  
   
SCOTT BURNSED  
LAWRENCE HUNT SATURDAY 12:50
REX LIGHT SUNDAY 11:40
TERRY EASLEY  
   
ROBBIE DAVIS  
JIM MASKAS SATURDAY 1:00
DAVID JOYNER SUNDAY 1:00
EDDIE HAMMERBERG  
MARK JOYNER
PLAYER  
MARK BEST  
TOM PRICKETT SATURDAY 9:10
TONY LONGA SUNDAY 10:30
KENNY GROOMS  
   
DON WEAVER  
SCOTT WEAVER SATURDAY 9:20
LARRY HENEGER SUNDAY 10:40
TODD GLIDWELL  
   
CARLOS PELFORT  
CHARLIE JAMES JR SATURDAY 9:30
JIM WATTS SUNDAY 10:50
BEN SPEIGHT  
   
ALAN ERSKIN  
BRUCE PHILLIPS SATURDAY 9:40
CHAD McDONALD SUNDAY 11:00
MARK JERKINS  
   
   
   
   
   
PLAYER  
JERROD ANDERSON  
RICKY DAUGHTRY SATURDAY 10:30
GEORGE MORRIS JR SUNDAY 9:10
GEORGE MORRIS SR  
   
BILL BERRY  
MARK VANDERVORT SATURDAY 10:40
T.J. MCLAULIN SUNDAY 9:20
CLINT EDWARDS  
   
DENNIS AUCLAIR  
K.C. BOUCHILLON SATURDAY 10:50
BUCK MERRITT SUNDAY 9:30
WILLIE ANDERSON  
   
RAY FAUBLE  
DAVID SMEDLEY SATURDAY 11:00
KERMIT WHITAKER SUNDAY 9:40
TIM FOX  
   
   
   
   
   
PLAYER  
ERIC DONALDSON  
JOSH ANDERSON SATURDAY 11:50
MATT BROWNING SUNDAY 12:30
BRADY GODWIN  
   
TIGER GODWIN  
CASE GARD SATURDAY 12:00
ADAM ALVAREZ SUNDAY 12:40
COLE MITCHELL  
   
DREWBY GUFFEY  
KELLY SELLERS SATURDAY 12:10
COLIN KRESL SUNDAY 12:50
JACKSON SINGLETARY  
   
JACK BROWN  
MIKE SAYRE SATURDAY 12:20
MARK HOPKINS SUNDAY 11:10
JOHN SNYDER